JDSPORT

Gamintojai

JDSport

E.Dovydaičio įmonė

Džiaugsmo 106

Vilnius LT-11302

Lietuva

Įmonės kodas: 125852720

PVM mokėtojo kodas: LT2585272

 

jdsportlt@gmail.com

Tel.+370 68778257

 

Įmonės įkūrėjas ir savininkas yra Edvinas Dovydaitis. Esu nepataisomas skvošo fanatikas, žaidžiu šį žaidimą, tiksliau sportą nuo 2001 metų. Žiniomis ir patyrimu prisidėjau prie skvošo sporto populiarinimo ir vystymo Lietuvoje per visus šiuos metus, prisidėjau, kad sporto komplekse SEB Arena būtų atidaryti 4 firmos McWil kortai, kur šiuo metu dažnai būnu bei sportuoju.

Organizuoju skvošo turnyrus Vilniuje- sėkmingai vyko jau du sezonai "Vilniaus Taure 2009", ir "Vilniaus Taurė 2010"

Pats dalyvauju tarptautiniuose turnyruose Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Ukrainoje.

 

JDSport projektas nėra mano pragyvenimo šaltinis. Tai būdas padėti draugams, bičiuliams, bei žaidimo entuziastams paprasčiau ir lengviau susirasti ir įsigyti būtiną sportui inventorių už priimtinas kainas, ko Lietuvoje iki šiol praktiškai nebuvo. Nemažai atrenkamų prekių esu pats išbandęs ir galiu rekomenduoti. Tad jei kils klausimų, būtinai klauskite el. paštu edvinas@jdsport.lt ar tiesiai, kas mane pažįstate.

Norėčiau dalį lėšų, gautų per JDSport skirti tolimesniam skvošo- vieno iš įdomiausių, labiausiai reakciją, greitį bei ištvermę lavinančių sportų populiarinimui mūsų šalyje. Tad kviečiu visus neabejingus šiai sporto šakai mėgėjus aktyviai prisidėti.

 

Tolimesni planai- paversti JDSport ne tik skvošo, bet ir visų kitų rakečių sportų- teniso, badmintono, raketbolo (jo net nėra pas mus) specializuota ir populiaria e-parduotuve, kuri suteiktų greitą ir puikų aptarnavimą ir galimybę įsigyti norimas prekes (kad ir įvairių gamintojų) vienoje vietoje ir už nedidelę kainą

 


PagrindinisPagrindinis

Krepšelis  

(tuščia)

Naujos prekės

No new product at this time

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra