JDSPORT

Gamintojai

JDSport

E.Dovydaičio įmonė

Džiaugsmo 106

Vilnius LT-11302

Lietuva

Įmonės kodas: 125852720

PVM mokėtojo kodas: LT2585272

 

jdsportlt@gmail.com

Tel.+370 68778257

 

Bendros taisyklės ir sąlygos

 

1. Bendros taisyklės ir sąlygos
 
1.1
Šios benros taisyklės bus naudojamos visiems prekių užsakymams (kontraktams), kurie bus sudaromi tarp e-parduotuvės JDSport ir klientų per internetinę parduotuve www.jdsport.lt ir www.jdsport.eu.
 
2. Kontrakto sudarymas / kontrakto kalba/ naudojami terminai
 
2.1
Prekės, kurios yra pateikiamos e-parduotuvėje yra pasiūlymas iš JDSport sudaryti pirkimo kontraktą (sutartį), kuri sudaroma klientui patvirtinant užsakymą.
 
2.2
Patvirtindamas užsakymą, t.y. patalpindamas norimas įsigyti prekes į "pirkinių krepšelį", klientas siūlo sudaryti įpareigojančią sutartį. JDSport nedesliant patvirtina apie užsakymo priėmimą, išsiųsdamas patvirtinimą elektroniniu paštu.
 
2.3
JDSport įsipareigoja priimti kliento užsakymą per tris dienas nuo užsakymo pateikimo. Kontraktas laikomas įsigaliojusiu tik po to kai JDSport patvirtina užsakymą ir laiko jį priimtu.
 
2.4
Kontrakto kalba- Lietuvių
 
2.5
Užsakymas yra saugomas JDSport. Užsakymo duomenys,kainos ir sąlygos yra nusiunčiama klientui raštu elektroniu paštu. Bendrosios Taisyklės ir Sąlygos taip pat yra patalpintos JDSport e-parduotuvėje adresu www.jdsport.lt ir www.jdsport.eu
 

3. Kainos, apmokėjimas ir pristatymo sąlygos
 
3.1
Visos kainos pateiktos JDSport yra galutinės, t.y. su jau įtrauktais visais mokesčiais, tame tarpe ir PVM, kur tai yra būtina.
 
3.1.1
Individualiais atvejais klentui reikės sumokėti papildomus mokesčius ar muitus, kurie gali būti numatyti klento šalyje.
 
3.1.2
Jei kitaip nenumatyta individualiais atvejais, papildomai prie prekės kainos bus pridėta pristatymo kaina. Ji bus atskirai nurodoma ir matoma užsakymo patvirtinime.
3.2
JDSport priima įvairius apmokėjimo būdus, kaip nurodyta JDSport internetinėje parduotuvėje.
 

3.2.1
Pasirinkus apmokėjimą per mokėjimų sistemą mokėjimai.lt ar paprastu bankiniu pavedimu, klientas bus nukreipiamas į saugią mokėjimų aplinką, kur galės vienu pavedimu apmokėti už prekę su pristatymu. Apie apmokėjimo įvykdymą klientas bus nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.
 
 
3.3
Prekių pristatymas bus vykdomas kliento nurodomu adresu.
 

4. Prekių grąžinimo sąlygos ir teisės
 
4.1
Prekės gali būti grąžinamos pardavėjui ne vėliau nei per 30 dienų po prekių pristatymo. Raketės privalo turėti originalų plastikinį rankenos apdangalą ir neturi būti jokių matomų raketės naudojimo požymių. Visos kitos prekės turi turėti originalų nepažeistą įpakavimą. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad nei vienas iš tiekėjų nesuteikia garantijų stygoms ir jų nutrūkimui. Prekės privalo būti grąžinamos žemiau nurodytu adresu:
JDSport
Džiaugsmo 106,
Vilnius LT-11302
Lietuva
 

5. Garantijos
 
5.1
Garantijas nustato tiekėjai ir įstaymai. Esant prekių pažeidimui, prekės bus pakeistos arba suremontuotos arba, esant pageidavimui, klientui bus grąžinama visa suma. Prekių pakeitimas nėra įmanomas prieš tai negavus raštiško sutikimo.
 

6. Nuosavybės perėjimas

6.1
JDSport išlaiko teisę į prekės nuosavybę iki pilno jos apmokėjimo momento.
 

7. Pranešimas apie transporto metu įvykusius pažeidimus
 
7.1
Esant prekės pažeidimui, kuris įvyko transportavimo metu, klientas dės visas pastangas, kad paremti JDSport išaiškinant ir įrodant transportavimo metu įvykusio pažeidimo pobūdį.
Klientas išlaiko visas teises ir sąlygas dėl prekių grąžinimo ar garantijų suteikiamų Benrose Taisyklėse ir Salygose.
 
7.2
Klientas privalo patikrinti pristatytą užsakymą iškarto gavimo metu. Esant matomam prekės defektui, klentas turi tai pažymėti ant pateiktų pristatymo dokumentų. Transporto įmonės atstovas taip pat turi pasirašyti ant dokumento. Prekės tokiu atveju lieka pas klientą.
 
7.3
Esant prekės pažeidimui, kuris nebuvo matomas iš išorės ir buvo nustatytas tik vėliau, klientas privalo pranešti apie tai JDSport ne vėliau nei per 5 dienas po pristatymo, arba perspėti transporto kompaniją ne vėliau nei per 7 dienas po pristatymo.

 

 

 

 


PagrindinisPagrindinis

Krepšelis  

(tuščia)

Naujos prekės

No new product at this time

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra