JDSPORT

Gamintojai

Pristatymas ir prekių grąžinimas

 

Užsakymas paprastai išsiunčiamas per 2 dienas po apmokėjimo gavimo. Mes dirbame su keletu krovinių pristatymo kompanijų. Nesvarbu su kuria kompanija mes jums pristatysime prekes, mes jus iškart informuosime apie tai.

Į siuntimo ir pristatymo mokestį jau įtraukti visi mokesčiai

 

Prekių pristatymas bus vykdomas kliento nurodomu adresu.

 

Prekių grąžinimo sąlygos ir teisės
 

Prekės gali būti grąžinamos pardavėjui ne vėliau nei per 30 dienų po prekių pristatymo. Raketės privalo turėti originalų plastikinį rankenos apdangalą ir neturi būti jokių matomų raketės naudojimo požymių. Visos kitos prekės turi turėti originalų nepažeistą įpakavimą. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad nei vienas iš tiekėjų nesuteikia garantijų stygoms ir jų nutrūkimui. Prekės privalo būti grąžinamos žemiau nurodytu adresu:
JDSport
Džiaugsmo 106,
Vilnius LT-11302
Lietuva
 

Garantijos
 

Garantijas nustato tiekėjai ir įstaymai. Esant prekių pažeidimui, prekės bus pakeistos arba suremontuotos arba, esant pageidavimui, klientui bus grąžinama visa suma. Prekių pakeitimas nėra įmanomas prieš tai negavus raštiško sutikimo.
 

Nuosavybės perėjimas
JDSport išlaiko teisę į prekės nuosavybę iki pilno jos apmokėjimo momento.
 

Pranešimas apie transporto metu įvykusius pažeidimus
 

Esant prekės pažeidimui, kuris įvyko transportavimo metu, klientas dės visas pastangas, kad paremti JDSport išaiškinant ir įrodant transportavimo metu įvykusio pažeidimo pobūdį.
Klientas išlaiko visas teises ir sąlygas dėl prekių grąžinimo ar garantijų suteikiamų Benrose Taisyklėse ir Salygose.
 

Klientas privalo patikrinti pristatytą užsakymą iškarto gavimo metu. Esant matomam prekės defektui, klentas turi tai pažymėti ant pateiktų pristatymo dokumentų. Transporto įmonės atstovas taip pat turi pasirašyti ant dokumento. Prekės tokiu atveju lieka pas klientą.
 

Esant prekės pažeidimui, kuris nebuvo matomas iš išorės ir buvo nustatytas tik vėliau, klientas privalo pranešti apie tai JDSport ne vėliau nei per 5 dienas po pristatymo, arba perspėti transporto kompaniją ne vėliau nei per 7 dienas po pristatymo.

 


PagrindinisPagrindinis

Krepšelis  

(tuščia)

Naujos prekės

No new product at this time

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra